Kredyty gotówkowe, a pożyczki hipoteczne

 

Nie każdy wie, że kredyt hipoteczny to nie to samo co pożyczka hipoteczna, która może stanowić ciekawą alternatywę dla kredytu gotówkowego. Najważniejszą wspólną cechą, która łączy ze sobą finansowe produkty hipoteczne to zabezpieczenie w postaci hipoteki nieruchomości.


 

Kredyty gotówkowe dla klientów indywidualnych mają najczęściej górną granice ustaloną na poziomie 150 000 złotych. Dlatego jeśli potrzebujesz większego zastrzyku gotówki, posiadasz na własność nieruchomość, rozwiązaniem może być pożyczka hipoteczna.

 

Za wyborem tego rodzaju finansowania przemawia również fakt, że pożyczki hipoteczne zazwyczaj mają atrakcyjniejsze oprocentowanie niż analogiczne kredyty gotówkowe. Przy wyborze pożyczki hipotecznej musisz jednak mieć na względzie więcej formalności i procedur, przez które musisz przebrnąć jako przyszły kredytobiorca.

 

Jeżeli chcesz znaleźć najlepszą pożyczkę hipoteczną porównaj pożyczki hipoteczne na naszym serwisie poświęconym w całości hipotecznym produktom finansowym albo też zapoznaj się z największą ofertą kredytów i pożyczek hipotecznych, dostępnych przez internet, na stronie naszego partnera OptymalneFinanse.pl – kredyty hipoteczne.