Kredyt gotówkowy na wakacje, najlepsze karty kredytowe

 

kredyt gotówkowy na wakacjeSzukasz najtańszego finansowania wczasów zagranicznych. Sprawdź najlepszy kredyt gotówkowy na wakacje, najlepsze karty kredytowe. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak możesz skutecznie zabezpieczyć się przed stratą pieniędzy w przypadku niewypłacalności biura podróży.

 

Jeśli chcesz sfinansować urlop w kraju lub wczasy zagraniczne możesz wybrać kredyt gotówkowy z odroczoną spłatą. Kredyt bierzesz dziś, zaczynasz go spłacać dopiero po wakacjach, nawet do 3 miesięcy po powrocie.


 

Możesz również wybrać elastyczny kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Szczególnie polecam kredyt gotówkowy BNP Paribas Bank – kredyt nr 1 według portalu finansowego Bankier.pl.

 

Promocyjny kredyt gotówkowy BNP Paribas to:

  • oprocentowanie stałe już od 9,9% w skali roku
  • długi okres kredytowania – do 7 lat
  • maksymalna kwota kredytu to nawet 100 000 złotych
  • tylko 2,99% za ubezpieczenie, które pomoże Ci spłacić kredyt w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych

 

Poznaj więcej szczegółów »

 

Jeśli dysponujesz środkami finansowymi na wymarzony urlop, zapłać za niego kartą kredytową. W takim przypadku masz do 54 dni na spłatę zadłużenia bez odsetek, w tzw. okresie bezodsetkowym.

Możesz się zastanawiać, po co płacić kartą kredytową skoro masz gotówkę na wyjazd? Co zyskujesz? Zyskujesz niemal bezpłatne, w przypadku spłaty całości zadłużenia w okresie bezodsetkowym, ubezpieczenie transakcji, ograniczające ryzyko związane z niewypłacalnością biura podróży i gwarantujące zwrot całości wpłaconych pieniędzy.
Płacisz za podróż kartą kredytową i w ciągu 54 dni spłacasz całość zadłużenia na karcie. Proste i bezpieczne, a jedynym, niewielkim kosztem jest prowizja od transakcji bezgotówkowej.

 

Gwarancje ubezpieczeniowe biur podróży najczęściej wystarczają jedynie na pokrycie kosztów powrotu turystów do kraju. Nawet, jeśli środków wystarczy na pokrycie kosztów transferu, zwykły turysta jest na szarym końcu listy wierzycieli. W ostatnich latach średnia wysokość wypłaconych odszkodowań dla osób, które pomimo opłacenia podróży nawet nie wyruszyły na wakacje, to tylko kilkanaście procent. Czas oczekiwania na wypłatę pieniędzy sięga niejednokrotnie kilkunastu miesięcy.

 

W takim przypadku najlepszym zabezpieczeniem jest płatność kartą kredytową, która umożliwia skorzystanie z tak zwanej usługi chargeback. Możliwość skorzystania z reklamacji przysługuje głównie osobom, które nie rozpoczęły wypoczynku, zapłaciły kartą kredytową za usługę, której nie otrzymały.

 

I właśnie ten fakt upoważnia Cię do wystąpienia do banku o zwrot wpłaconych środków finansowych. Wystarczy udokumentować, że opłacona kartą kredytową usługa nie została zrealizowana. Procedura jest czasochłonna, ale trwa do kilkunastu tygodni, a nie miesięcy, wypłacona kwota jest dużo bardziej satysfakcjonująca niż marne kilkanaście procent.

 

Wybierz najlepszą kartę kredytową już teraz »

 

Możesz również sprawdzić najlepsze karty kredytowe w naszym rankingu – TOP10 karty kredytowe.

 

Jeśli wybierasz się na wakacje zagraniczne, karta kredytowa jest wygodnym i bezpiecznym środkiem płatniczym, nawet w najbardziej egzotycznych krajach świata zapłacisz w sklepach czy restauracjach lub wypłacisz gotówkę, dzięki kartom kredytowym Visa czy MasterCard.